Ana Sayfa Şirketimiz Hasar İşlemleri İnsan Kaynakları İletişim
  Sağlık Sigortası
  İşveren Sorumluluk Sigortası
  Kar Kaybı Sigortası
  Montaj Sigortası
  Tekne Sigortası
  Cam Kırılmasına Karşı Sigorta
  Hırsızlık Sigortası
  İnşaat Sigortası
  Kıymet Nakliyat Sigortası
  Otobüs Z.K.F.K. Sigortası
  Tehlikeli Maddeler Zorunlu
Sorumluluk Sigortası
  Asansör Kazalarında Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortası
  Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Sorumluluk Sigortası
 
Ülkemizde sigorta sektörüne bundan çok kısa bir süre önce insanların ön yargı ile baktıkları bir sektör olmaktan çıkıp, artık hayatımızda ve gelişmemizde ne kadar önemli olduğu herkes tarafından kabul edilmiştir.
Bununla birlikte sigorta kelimesi hayatımızda çok kullanılan bir kelime olup, sektörde artık yalnızca müşterilerine gerçek hizmeti götüren, teminatları poliçe üzerinde bırakmayıp gerçek hizmeti, en hızlı bir biçimde sunan çok güçlü sigorta şirketleri ayakta durmaktadır.

Artık insanlar sigorta konusunda bundan 10 sene öncesinden çok daha fazla bilinçli hangi teminatı hangi sigorta şirketinin ne şekilde verdiğini çok iyi bilip ve uzun araştırmalar sonucunda riskleri güvence altına almaktadırlar.

Bu yüzden poliçe satın alırken yada risklerini bir sigorta şirketine devrederken ; finansal gücü, poliçe kapsamı, hasar sonrası hizmetlerin hızı, formalitelerin azlığı, güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ön plana çıkan şirketleri tercih etmektedirler. Bu da rekabeti oluşturmakta ve en iyi hizmeti veren sigorta şirketleri ön plana çıkmaktadır.

BUNUN İÇİN DE ;
1994 yılında kurulan şirketimiz 2001 yılından bu yana AXA Sigorta A.Ş. ve Generali Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak faaliyet sürdürmektedir.

Bir aile şirketi olan HANDE SİGORTA ARCILIK HİZ. LTD.ŞTİ. müşterilerini de aile olarak görerek ilişkilerini ticari anlayış ile değil , dost arkadaş samimiyeti ile hizmet vermektedir.

Hande Sigorta, Axa Sigorta A.Ş. ve Generali Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak müşterilerimiz ile sigorta şirketi arasında bir köprü vazifesi yaparak poliçe satın alırken, risklerini analiz ederek kendilerine en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, sigorta hizmetleri konusunda sadece poliçe satmak değil en önemlisi hasar sonrası müşterilerimiz önünde bir ışık olarak en az formalite ile hasarlarının giderilmesini ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz.

Bunu İçinde Bizim En Büyük Misyonumuz;

"SİZ, ÇALIŞARAK VAR ETTİĞİNİZ DEĞERLERİ YÜKSELTMEK , BİZ BU DEĞERLERİ KORUMAK İÇİN VARIZ"

E-Posta :
Kaskoda Size Özel Fiyat...
Anlaşmalı Kaza Tutanağı İçin Tıklayınız...